Miło nam poinformować, że już w środę 25 stycznia w Krakowie w Hotelu Holiday Inn odbędzie się kolejna edycja konferencji ?Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie – EOIF GigaCon?.

Podczas konferencji można dowiedzieć się m.in.:

* Co może zyskać Twoje przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji?

* Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla Twojej firmy?

* Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa?

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnego udziału wszystkie osoby zainteresowane nowoczesnymi rozwiązaniami do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Jak co roku przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji. W tym roku będą z nami m.in. firmy Sher.ly, BeOne, Elliteq, Xsystem i Mikrofilm-Service (autor portalu skanowanie.pl), aczkolwiek cały czas uzupełniamy informacje na stronie internetowej wydarzenia i będą pojawiać się nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne notyfikacje.

Wybrane tematy prelekcji:

* Jak radzić sobie z zalewem poczty e-mail? (Piotr Nabielec – Produktywni.pl)

* ACCELO ? efektywne przetwarzanie informacji pozyskiwanych z różnych źródeł (Michał Jaskólski, Jakub Michalak – XSystem)

* Ryzyka prawne związane z elektronicznym obiegiem informacji (adwokat Łukasz Jakubowski – Kancelaria Adwokacka Łukasz Jakubowski)

* Sher.ly: chmura dla firm, która nie zabiera plików (Błażej Marciniak, Sher.ly)

* Alfresco Community ? Największe wdrożenia w Europie Środkowo-Wschodniej (Marcin Makowski, BeOne)

* Piramida komunikacji ? jak nie kryć się za mailem (Jakub Bażela, Code Sprinters)

* Wpływ nowych regulacji prawnych na dopuszczalność outsourcingu procesów biznesowych (Paweł Gruszecki, Kochański Zięba i Partnerzy)

* Wdrożenie EOD ? kiedy się opłaca? (Robert Suchan, elliteq)

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oraz bezpłatnej rejestracji na stronie wydarzenia: gigacon.org/event/eoif_krk_17/