Zarabiaj w domu w sprawdzony od lat sposób, najlepszy polski program zarobkowy oparty o realną firmę (eBizo)

Szukasz pewnego zarobku w Internecie? Polecam polski serwis Sejfik:

Zaufany i znany admin Markonix który zawsze płaci o czasie od 2007 roku. Jeden z najlepszych polskich serwisów reklamowo-zarobkowych typu GPTR.

Aż 20 różnych metod zarobku, w tym możliwość zarabiania na:

– płatnych mailach otrzymywanych od serwisu na Twoją pocztę, możliwość przeglądania ich także w programie w zakładce „Zarabiaj -> Skrzynka In-box” (nowe reklamy wydawane kilkakrotnie w ciągu dnia)

– produktach finansowych (zakładka „Zarabiaj – Produkty finansowe”). Jedna z najbardziej polecanych opcji, zadania polegające na wykorzystaniu danego produktu finansowego innej firmy osobiście bądź jego promocji. Wynagrodzenie nawet do 60zł za jeden wniosek ! Wykonując wszystkie zadania z listy możesz zarobić nawet 1800zł + dodatkowo za każde polecenie danego produktu lub programu Sejfik innej osobie zarabiając z 4 poziomów poleconych jeśli i oni korzystają także z tej opcji zarobku

– płatnych linkach w programie (zakładka „Zarabiaj – Płatne linki”, reklamy kupowane często przez innych użytkowników o dodatkowej wartości pieniężnej). Nowe reklamy pojawiają się kilkakrotnie w ciągu dnia

– płatnych zapisach (zadania wymagające wykonania konkretnej czynności za którą otrzymamy dodatkowe wynagrodzenie np. rejestracja w innym serwisie)

– płatnym pobieraniu (PTD)

– płatnym pisaniu postów (PTW)

– klikach konkursowych (z możliwością wygrania dodatkowych kwot oraz wymiany uzbieranych punktów na pieniądze)

– promowaniu serwisu (PTP) ze specjalnego linku z zakładki „Zarabiaj – Promowanie PTP” (aż 1,70zł za 1000 wyświetleń) <- jedna z najbardziej polecanych opcji z możliwością uzyskania szybkich efektów w programie

– polecaniu programu (rozbudowany system struktury – aż 4 poziomy poleconych z których otrzymujemy profity w przypadku ich aktywności). Od każdego poleconego dostajesz 16% dodatkowo, jeśli on poleca serwis otrzymasz także i profity z kolejnych poziomów (2 poziom 8%, 3 poziom 4%, 4 poziom 2%), pamiętaj aby polecać program innym ze specjalnego linku (reflink w zakładce „Zarabiaj – Program Partnerski”)

– minimum wypłaty to tylko 3zł (na Paypal, na konto bankowe 10zł)

– otrzymujesz dodatkowych poleconych (na stałe) posiadając konto VIP (zakładka „usługi” – „członkostwo VIP”), nawet jeśli nie polecasz programu i tak zarabiasz a Twoja struktura rozwija się

– możliwość zakupu aktywnego poleconego przez SMS (zakładka usługi -> usługi SMS)

Oraz wiele dodatkowych opcji, w tym między innymi:

– Błyskawiczne doładowanie telefonu na zasadzie przedpłaty (doładowanie prepaid)

– Rozbudowane możliwości reklamowania się w serwisie (w tym możliwość zakupu reklamy z zarobków bez potrzeby ponoszenia własnych kosztów) takie jak:

– mailing do wszystkich użytkowników serwisu,

– gwarantowane wejścia na stronę,

– gwarantowane rejestracje do innego programu

– rotacja bannera w serwisie

– link pozycjonujący

– szeroka gama możliwości zareklamowania się także i poza serwisem

i wiele wiele innych a także:

Aukcje na których można kupić aktywnego poleconego do dowolnego innego programu (ewentualnie dodatkową strukturę poleconych do sejfika) lub samemu zaoferować zapis za ustaloną cenę !

Sprawdź sam i zarabiaj już dziś z jednym z najlepszych polskich serwisów.

Link do strony serwisu:

sejfik.com/pages/index.php?refid=renia1994